באנו לעשות שמח: DJ חתונות

 

תמיד כשאת מדברת על החתונה שלך שמתקרבת בצעדי ענק אחד החברים יקרא בהתרגשות שהולך להיות שמח! את השמח מי עושה עם לא הדיג'יי המהולל שמקפיץ את הרחבה וגורם לכולם לפספס את המנה הראשונה?

אז אם את (טוב, אתם) נמצאים בשלב ההכנות ובדיוק בשלב שבו אתם מחפשים דיג'יי, הגעתם למקום הנכון. הנה מדריך קצר אבל סופר שימושי לבחירת הדיג'יי המושלם לחתונה:

שעות עבודה

במשך ימים ושעות חילקת מאות מעטפות למוזמנים ולא בשביל שהמסיבה תסתיים בשעת חצות, את אמנם נסיכה אבל זה לא סיפור סינדרלה.

זה קורה בעיקר בחתונות רבות מזומנים ורוב צעיר, שהחתונה נמשכת עד שעות הבוקר הקטנות ואז הדיג'יי שלנו מתחיל "לעשות סימנים" עם שירים שקטים שמבשרים על הסוף שלא כ"כ חיכינו לו, לא עכשיו. כדי שתמנעי את הפדיחה הזו, סגרי מראש שככל שהחתונה "זורמת" כך גם הקצב. לחילופין, תוכלי לסגור מראש על שעה (2:00) שבה כבר תרצי להגיע למלון או לפנות את האולם בהתאם לחוזה שסגרת.

לחוות אירוע לפני האירוע:

כדי לדעת שאתם ודיג'יי המיועד משדרים על אותו הגל, רצוי להגיע לראות אותו בלייב. תאמו מולו הגעה לאירוע עם מספר משתתפים כשלכם ושימו לב לאנרגיות, לקצב ולהתמסרות מהלב לעבודה והמוזיקה. אם התחלתם לפזז במקום בחתונה שבכלל לא הוזמנתם אליה, כנראה שזה סימן חיובי.

לשבת על פלייליסט:

המלצות הן חשובות אבל בסופו של דבר כל אירוע הוא שונה, הן בכמות המוזמנים והן בסגנון.

דבר ראשון, שבו עם הדיג'יי והסבירו לו מי הקהל שלכם, איזו מוזיקה אתם אוהבים, אילו שירים חייבים שיהיו ואיזה סגנון לא תרצו לשמוע בכלל.

דבר שני, אם תמיד היה לך שיר ספציפי שחשבת עליו בזמן שבירת הכוס, הדיג'יי לא ינחש זאת. כל שיר ספציפי שתבחרו תדאגו לעדכן אותו כדי שהכל יתנהל בדיוק כפי שתמיד חלמת! כדי לעזור במשימה הנה זמנים חשובים לבחירת שיר: כניסה לחופה, שבירת כוס, הריקוד הראשון, שיר סיום ועם יש בראשך נקודות זמן נוספות או הפתעות לקהל, אל תשכחי לציין זאת J

ערכת גיבוי:

מה שוות כל חודשי ההכנות עם בסופה של חופה יש שקט ברחבה? הדיג'יי מגיע עם ערכת ציוד שגם היא עלולה להתקלקל (ואל תנסי לבחון את מרפי). אם הדיג'יי שלך מגיע עם ערכת גיבוי תוכלי להסיר דאגה, אבל אם לא? אתם כנראה בבעיה. הפתרון? דיג'יי אחר ובלית ברירה.

עכשיו כשאת יודעת על מה לשים דגש, נאחל לך חתונה שמחה, רחבה מלאה ושמרוב שהקהל קופץ ושמח לא ישימו לב שבכלל יצאה מנה ראשונה J

תגיות