וביום השישי: חתונת צהריים

 

בשנים האחרונות זוגות רבים בוחרים לוותר על מסיבת הערב וסוגרים חתונת צהריים. אז אם משב הרוח הרענן, השמש המלטפת והירוק סביב קוסמים לך, חתונת שישי צהריים כנראה עומדת אצלך על הפרק. נספר לך מעט על היתרונות והחסרונות שבתכנון אירוע כזה:

בואי נתחיל מהדברים הטובים.

חתונת צהריים מביאה אנרגיות אחרות. העייפות של "יום עבודה" איננה, האורחים מגיעים רעננים, אור השמש עושה לרוב בני האדם (הנורמטיביים J) מצב רוח טוב. זו דרך נהדרת עבור אנשים לפתוח את הסוף השבוע והכיף הגדול הוא שהם לא ימהרו לחזור לישון כי אין למחרת יום עבודה J.

יתרון נוסף ומאד משמעותי הוא העובדה שחתונת שישי בצהריים מאפשרת לכל הקטנטנים במשפחה להגיע ולהשתתף בשמחה! הרי אם היה מדובר באירוע ערב, כנראה שהם לא היו זוכים להצטרף לחגיגה.

a21f4888-b892-4701-9162-536e2b78909b

עד כה נשמע שהכל מעולה, אז מהם בעצם החסרונות?

לפני שאספר לך עליהם, רק אציין שבחתונת צהריים את כל החסרונות אפשר להפוך ליתרונות: ראשית, מזג האוויר. אז כבר סיכמנו שרוב בני האדם אוהבים אור שמש, אבל לא כשהיא שורפת, חמה וגורמת להם להזיע בעמידה. חתונת צהריים צריכה להיערך בחודשים בהם מזג האוויר לא שרבי אך גם לא עם סיכוי לירידת גשם. ובכל זאת, כדי שיהיה נעים לאורחייך ליהנות מהמוזיקה ברחבה תוכלי לדאוג למאווררים מסיביים שיפזרו את החום (ראית איך חיסרון הפך ליתרון?).

חסרון נוסף הוא העובדה שיום שישי הוא יום קצר ואין ברשותך יום שלם להתארגנות וצילומי זוגיות. כדי להגיע מוכנה לחופה עלייך להשכים ולוודא כבר משעות הבוקר המוקדמות שאת אכן עומדת בזמנים. אז מה עלייך לעשות? לכוון שעון (אם בכלל תצליחי להירדם) ולדאוג למלווה לא עייפה 😉

אחרי המאמר הזה אין ספק שתתחילי לחפש המלצות למקומות בהם אפשר לחגוג בצהריים אז אפרגן בעוד 3 טיפים נוספים סופר חשובים:

ראשית, הכיני לו"ז ורשימת 'לא לשכוח'. הזמן קצר והמלאכה מרובה לכן ארגון הזמנים והחפצים יקלו עליך. שנית, לשתות ולאכול! המון כלות שוכחות לדאוג לעצמן מרוב ההתרגשות שתופסת את כל המקום. בחתונת צהריים זה קריטי יותר ובמיוחד בחודשי הקיץ החמים. שלישית, איפור, עיצוב שיער ושמלת הכלה באירוע צהריים בדרך כלל יהיו שונים מאירוע ערב. שימי לב שהאיפור לא "כבד" מדיי ונראה כמסכה, בחרי בתסרוקת שתראה מסודרת למרות הלחות והעדיפי שמלה לא הדוקה מדיי או עשויה שכבות בדים שיחממו אותך ויגרמו לאי נוחות.

תגיות