שירותי בר: לא כמו שחשבתם

 

נכון להיום זוגות רבים מנסים להפוך את יום חתונתם לאחר, שזו לא תהיה עוד חתנה שדומה לזו של השכן. קחו דוגמא את שירותי הבר, בר אלכוהול סטנדרטי בחתונה כבר לא גורם לנו להתרגש בעידן שבו זוגות מחפשים אחר הבשורה הבאה. אז איך בכל זאת אפשר להפוך את השגרתי ליצירתי? הנה מספר רעיונות להשראה:

זכרו שצבע תמיד מוסיף                          

מבחינת נראות, צבע מוסיף חיים ויכול להפוך כל עמדה להרבה יתר מושכת. בדקו אם בעזרת המעצבת ניתן לעצב את הבר בצבעים ובאביזרים שעוצבו השולחנות. ברוב המקרים, גם אם הבר באולם לא נראה כל כך מעניין, קצת תפאורה עושה את העבודה וגורמת לו להיראות הרבה יותר מרשים.

קוקטיילים זה מאסט

לא משנה מה תגידו, הקוקטיילים מרימים גם לעיצוב בר, גם לעיצוב האווירה ואפילו משדרגות את תמונות הסטילס והוודיאו. התאימו את הקוקטייל לעונה ובחרו קוקטיילים צבעוניים שיהיה מוכנים לרשות האורחים. תהיו בטוחים שצוות הברמנים יצטרכו לדאוג מהר מאד לסיבוב נוסףJ

לפי הקונספט

אם הדגש העיצובי בחתונה הוא פרחים, נסו לשלבם בתוך הקוקטיילים. הפרחים מוסיפים המון ונראה כי הושקעה מחשבה גם בפרטים הקטנים. בדומה לפרחים, אפשר להשתמש בעלים או פירות קפואים שמוסיפים טעם, צבע ועניין.

דומה אחרת בהשראת מיתולוג'י בר, להתאים את הבר לקונספט שנבחר מראש. לדוגמא, אם הפקתם חתונה ברוח המיתולוגיה היוונית, הקונספט יכול לעבור גם דרך הקוקטייל. למיתולג'י בר יש טכנולוגיה מתקדמת של הדפסה על קוקטיילים. שימו לב שמהמסר עובר וכמה זה נראה מרשים:

לחילופין, אם אתם בעניין מיתוג אישי, מיתולוג'י עומדת בדרישה ועל הקוקטיילים תופיע תמונה שלכם! (קראתם נכון).

קרדיט צילום:  YKEY STUDIO

תגיות