8 טיפים סופר חשובים שאסור לך (ולו) לפספס לפני סגירת חוזה

 

אחרי ששלף את הטבעת, אמא התרגשה והחברות כבר מעכשיו מחפשות שמלה, הגיע הזמן להודיע ליקום על תאריך ויעד. רגע לפני שאת בטוחה שמצאת את גן חלומותייך חשוב שתעברי על מספר טיפים שיעשו לך קצת סדר בהתרגשות:

רישיונות בבקשה:

זה אולי החלק המשעמם אבל החשוב ביותר! הגן מרשים, העיצוב לטעמך ובלבך את אומרת "פה אני מתחנת"… רישיונות בדקת? תוקף הרישיון הוא אחד הסעיפים החשובים והמכריעים אם ייסגר חוזה או שמא תדלגי למקום הבא. אל תסתפקי בהבטחות אלא בקשי לראות גם רישיון עסק וגם רישיון ממשרד הבריאות, בכל זאת, את ממש לא רוצה לקחת סיכון על בריאותם של כל כך הרבה מוזמנים.

הכל כלול?

חלק מהאולמות והגנים מציעים עסקאות חבילה וכוללות במחיר שירותים נוספים. חשוב שתבחני את האופציה בשתי דרכים: 1. מבחינה תקציבית 2. האם אנשי המקצוע מספקים את רצונותייך.

בדקו האם העיצוב כלול במחיר

מצב חירום? בלי לחץ

אז מה הסיכוי שאחרי כ"כ הרבה השקעה ומאמץ יתעוררו בעיות? לפעמים המציאות רחוקה מהחלום וחייבים להיות מוכנים לכל תרחיש. מצב בטחוני,, פתיחת יומנים מחדש, השכן שניסה להרשים ונפל ועד מי שומר על הכספת?! וודאו את כל האופציות שמציע המקום ובשאר שקלו להיעזר בחברות חיצוניות.

שינויים נוספים בדקה ה-90

את מתחנת בקיץ והגשם מעז לרדת ביוני? את יכולה להודות מבלי להצטער שהדבר הראשון שחשבת עליו זה שהשיער לא ייהרס והאיפור לא יימרח, זכותך, אחרי הכל השקעת לא מעט J אבל בואי לא נשכח את האורחים שמחכים ונרטבים… הסירי דאגה אחת פחות מליבך ותשאלי אם המקום ערוך לכל בלת"מ, החל משינוי חופה בשל מזג האוויר משתנה ועד עריכת שולחנות נוספים במקרים "הפתעות".

צוות VS מוזמנים

שולחן אחד באמצע מנה ראשונה והשני עדיין ממתין להצעה, החברה מימין יושבת והשנייה משמאל מקום מחפשת? חישוב לא נכון – גורם לאין ספור בעיות. כדי שאלו לא יקרו בחתונה שלך וודאי מראש את כמות האורחים מול מספר אנשי הצוות וכי היחס בניהם הגיוני ויאפשר לאירוע "לזרום" בלי לחץ.

הגודל דווקא כן קובע:

אירוע רב משתתפים לא תקיים בכיף במקום שמכיל 200 איש, אירוע של 300 איש יראה חסר חיים בתוך אולם שמיועד ל-1000 איש. וודאי שהמקום מכיל בצורה הגיונית את כמות האורחים שלך כך שמצד אחד ישבו בנחת ומצד שני הרחבה תמיד תראה מלאה אך לא עמוסה.

הזמנה אישית ובקשות מיוחדות

כמובן שיש לך בקשות מיוחדות ושהחתונה שלך תהיה האירוע הבא שכולם ידברו עליו. לכן, שימי לב שהמקום נותן מענה לבקשותייך בין אם מדובר בעיצוב יוקרתי חיצוני ובר אלכוהול לא שגרתי או מנות ילדים וגלאט לפי כמות המוזמנים. דבר נוסף שכדי לא לשכוח הוא ההתחשבות בזקני השבט, וודאו כי המקום נגיש ושתאי השירותים קיימים בקומת הכניסה.

It’s the money time, Bride

אחרי שסגרתם פינות (עדיין לא את החוזה), הגיע הרגע לראות את המקום בפעולה כי אין טוב ממראה עיניים. בקשי להגיע לאירוע בסדר גודל כשלכם, כי רלוונטי להגיע לאירוע של 200 מוזמנים כששלחת 700 הזמנות. בחני את הצוות המקצועי, את השירות, את ניקיון הבר, העמדות והשירותים. רק אחרי שאת מרוצה מההתנהלות (טוב נו, גם המיועד מאשר) אפשר לעבור לשלב החתימה.

תגיות