סיפור החתונה של דנה ומור

 

על הזוג:

שמות: דנה שוורץ (מסלול משפטים ומנהל עסקים שנה רביעית) ומור דהן

שנים יחד: 3 שנים.

סיפור ההיכרות: "הכרנו בארוחת שישי אצל ההורים של מור. ההורים שלנו חברים טובים ולא הכרנו אחד את השנייה עד היום שהם הזמינו אותנו לארוחת שישי אצלם בבית".

הצעת הנישואין: "הצעת נישואין מדהימה ומרגשת על החוף במלדיביים. זה היה היום הכי מאושר בחיים שלי. מור הכין בעצמו את כל ההצעה".

פרטים על האירוע

תאריך החתונה: 10.10.2019

מספר אורחים: 900

מקום האירוע: דויד אינטרקונטיננטל

הסטייל:

השמלה: "לאחר חיפושים ארוכים הגעתי לפגישה אצל ענבל דרור. כל מה שחיפשתי מצאתי בסטודיו המושלם שלה. התאהבתי בענבל במבט ראשון, היא בחורה מדהימה שרוצה להגשים לכל כלה להיראות הכי מדהים ביום המאושר שלה. היא זורמת עם הבקשות ומבינה את הלקוחות שלה עד פרטי פרטים. לבסוף הגענו לתוצאה המושלמת של שתי שמלות הכלה שלי.

"שלושה שבועות לפני החתונה החלטתי שאני רוצה שמלה שלישית. את השמלה השלישית עיצבתי אצל טליה אבוביץ'. הגעתי אליה דרך האינסטגרם בהתראה קצרה והיא פשוט רצתה להפוך אותי למאושרת ויחד הגענו לתוצאה של שמלה שלישית מדהימה".

איפור עיצוב שיער: איפור של אסף בבו ועיצוב שיער של יותם מחלוף. אני לא מתאפרת המון ביום יום ובגלל זה בחרתי במאפר ומעצב שנתנו לי להרגיש הכי בנוח וכמה שיותר טבעית".

הקונספט

"החלטנו שאנחנו רוצים להתחתן בתל אביב וחיפשתי קונספט של אווירת הוטל יוקרתי עם שילוב מודרני וצמחייה. האולם של המלון מצריך הפקה מאפס ולכן בליווי צוות ההפקה של אירית רחמים שהייתה אחראית החתונה בחרנו את כל הפרטים".

מומלצים נוספים:

הזמנות: order luxury

DJ: "איתי גאלו המלך!!!!!"

צלמים– people photography

 

קרדיט צילום: people photography

תגיות